Odjezd a příjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní řád odjezdu z Berlin Hbf v 04:56 hodin
Čas | Vlak | Směr / zastávky na cestě | Kolej | |
---|---|---|---|---|
dříve | ||||
04:56 |
RE 4 (3145) |
Rathenow
Berlin Hbf 04:56 - Berlin Jungfernheide 05:00 - Berlin-Spandau 05:07 Berlin-Staaken 05:12 - Dallgow-Döberitz 05:17 - Elstal 05:20 - Wustermark 05:25 - Rathenow 05:52 |
5 |
|
04:56 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 04:56 - Berlin Friedrichstraße (S) 04:58 Berlin Ostbahnhof (S) 05:06 - Berlin Warschauer Straße 05:09 - Berlin Ostkreuz (S) 05:11 - Berlin-Friedrichshagen 05:30 - Erkner (S) 05:41 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
04:57 | ICE 656 |
Köln Hbf
Berlin Hbf 04:57 - Hannover Hbf 06:37 - Bielefeld Hbf 07:31 - Hagen Hbf 08:27 - Wuppertal Hbf 08:44 - Köln Hbf 09:15 |
14 |
|
04:58 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 04:58 - Berlin Friedrichstraße (S) 05:00 Berlin Hackescher Markt 05:02 - Berlin Alexanderplatz (S) 05:04 - Berlin-Lichtenberg (S) 05:18 - Berlin Poelchaustr. 05:27 - Ahrensfelde (S) 05:35 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
04:59 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 04:59 - Berlin Bellevue 05:01 Berlin-Tiergarten 05:03 - Berlin Zoologischer Garten (S) 05:05 - Berlin Savignyplatz 05:07 - Berlin-Stresow 05:25 - Berlin-Spandau (S) 05:27 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
04:59 | ICE 4 |
Hamburg Hbf
Berlin Hbf 04:59 - Hamburg Hbf 07:34 |
8 |
|
05:01 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Hbf (S-Bahn) 05:01 - Berlin Friedrichstraße (S) 05:03 Berlin Warschauer Straße 05:14 - Berlin Ostkreuz (S) 05:16 - Fredersdorf(b Berlin) 05:46 - Strausberg Stadt 06:02 - Strausberg Nord 06:04 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
05:01 |
RE 1 (73717) |
Magdeburg Hbf
Berlin Hbf 05:01 - Berlin Zoologischer Garten 05:07 - Berlin-Charlottenburg 05:10 - Berlin-Wannsee 05:20 Kirchmöser 06:01 - Genthin 06:14 - Güsen(b Genthin) 06:23 - Burg(Magdeburg) 06:29 - Magdeburg-Neustadt 06:43 - Magdeburg Hbf 06:47 |
13 |
|
05:04 | ICE 1101 |
München Hbf
Berlin Hbf 05:04 - Halle(Saale)Hbf 06:13 - Erfurt Hbf 06:42 - Nürnberg Hbf 08:00 - München Hbf 09:10 |
4 |
|
05:04 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Hbf (S-Bahn) 05:04 - Berlin Bellevue 05:06 Berlin-Tiergarten 05:08 - Berlin Zoologischer Garten (S) 05:10 - Berlin Savignyplatz 05:12 - Berlin Charlottenburg (S) 05:14 - Berlin Westkreuz 05:17 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
05:05 |
RE 4 (3144) |
Falkenberg(Elster)
Berlin Hbf 05:05 - Berlin Potsdamer Platz 05:07 - Berlin Südkreuz 05:11 Berlin-Lichterfelde Ost 05:18 - Ludwigsfelde 05:28 - Thyrow 05:32 - Holzdorf(Elster) 06:15 - Falkenberg(Elster) 06:34 |
2 |
|
05:06 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 05:06 - Berlin Friedrichstraße (S) 05:08 Berlin Hackescher Markt 05:10 - Berlin Betriebsbf Rummelsburg 05:25 - Berlin-Köpenick 05:35 - Berlin-Wilhelmshagen 05:48 - Erkner (S) 05:51 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
05:07 | ICE 908 |
Hamburg-Altona
Berlin Hbf 05:07 - Wittenberge 05:58 - Ludwigslust 06:17 - Hamburg Hbf 07:12 - Hamburg-Altona 07:26 |
8 |
|
05:07 |
RB 23 (18141) |
Flughafen BER
Berlin Hbf 05:07 - Berlin Friedrichstraße 05:09 - Berlin Alexanderplatz 05:12 - Berlin Ostbahnhof 05:17 - Berlin Ostkreuz 05:21 - Flughafen BER 05:46 |
11 |
|
05:07 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 05:07 - Berlin Bellevue 05:09 Berlin Charlottenburg (S) 05:17 - Berlin-Nikolassee 05:30 - Potsdam Griebnitzsee (S) 05:37 - Potsdam-Babelsberg 05:40 - Potsdam Hbf (S) 05:42 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
05:08 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 05:08 - Berlin Friedrichstraße (S) 05:10 Berlin Ostbahnhof (S) 05:19 - Berlin Warschauer Straße 05:21 - Berlin Ostkreuz (S) 05:23 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 05:40 - Ahrensfelde (S) 05:45 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
05:09 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 05:09 - Berlin Bellevue 05:11 Berlin Savignyplatz 05:17 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 05:24 - Berlin Olympiastadion 05:29 - Berlin-Stresow 05:35 - Berlin-Spandau (S) 05:37 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
05:12 |
RB 10 (18500) |
Nauen
Berlin Hbf 05:12 - Berlin Jungfernheide 05:16 - Berlin-Spandau 05:22 Albrechtshof 05:29 - Seegefeld 05:31 - Falkensee 05:34 - Finkenkrug 05:38 - Nauen 05:49 |
5 |
|
05:12 |
RE 5 (4351) |
Berlin Südkreuz
Berlin Hbf 05:12 - Berlin Potsdamer Platz 05:15 - Berlin Südkreuz 05:20 |
4 |
|
05:14 |
RE 7 (3707) |
Dessau Hbf
Berlin Hbf 05:14 - Berlin Zoologischer Garten 05:19 - Berlin-Charlottenburg 05:23 Beelitz-Heilstätten 05:58 - Bad Belzig 06:17 - Wiesenburg(Mark) 06:26 - Medewitz(Mark) 06:30 - Dessau Hbf 06:53 |
13 |
|
05:14 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Hbf (S-Bahn) 05:14 - Berlin Bellevue 05:16 Berlin-Tiergarten 05:18 - Berlin Zoologischer Garten (S) 05:20 - Berlin Savignyplatz 05:22 - Berlin Charlottenburg (S) 05:24 - Berlin Westkreuz 05:27 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
05:14 |
RE 1 (73754) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Hbf 05:14 - Berlin Friedrichstraße 05:16 - Berlin Alexanderplatz 05:20 - Berlin Ostbahnhof 05:24 Berlin Ostkreuz 05:29 - Erkner 05:46 - Fangschleuse 05:51 - Fürstenwalde(Spree) 06:01 - Frankfurt(Oder)-Rosengarten 06:25 - Frankfurt(Oder) 06:31 |
12 |
|
05:16 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 05:16 - Berlin Friedrichstraße (S) 05:18 Berlin Ostbahnhof (S) 05:26 - Berlin Warschauer Straße 05:29 - Berlin Ostkreuz (S) 05:31 - Berlin-Friedrichshagen 05:50 - Erkner (S) 06:01 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
05:17 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 05:17 - Berlin Bellevue 05:19 Berlin Zoologischer Garten (S) 05:23 - Berlin Savignyplatz 05:25 - Berlin Charlottenburg (S) 05:27 - Berlin Westkreuz 05:29 - Potsdam Hbf (S) 05:52 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
05:18 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 05:18 - Berlin Friedrichstraße (S) 05:20 Berlin Hackescher Markt 05:22 - Berlin Alexanderplatz (S) 05:24 - Berlin-Lichtenberg (S) 05:38 - Berlin Poelchaustr. 05:47 - Ahrensfelde (S) 05:55 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
05:19 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 05:19 - Berlin Bellevue 05:21 Berlin Savignyplatz 05:27 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 05:34 - Berlin Olympiastadion 05:39 - Berlin-Stresow 05:45 - Berlin-Spandau (S) 05:47 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
05:19 |
RE 8 (62003) |
Wismar
Berlin Hbf 05:19 - Berlin Zoologischer Garten 05:24 - Berlin-Spandau 05:35 - Falkensee 05:42 Neustadt(Dosse) 06:24 - Breddin 06:33 - Schwerin Süd 07:49 - Bad Kleinen 08:18 - Dorf Mecklenburg 08:26 - Wismar 08:37 |
14 |
|
05:21 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Hbf (S-Bahn) 05:21 - Berlin Friedrichstraße (S) 05:23 Berlin Warschauer Straße 05:34 - Berlin Ostkreuz (S) 05:36 - Fredersdorf(b Berlin) 06:06 - Strausberg Stadt 06:22 - Strausberg Nord 06:24 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
05:21 | FEX19811 |
Ludwigsfelde
Berlin Hbf 05:21 - Berlin Gesundbrunnen 05:26 - Berlin-Lichtenberg 05:40 - Flughafen BER 06:04 - Birkengrund 06:20 - Ludwigsfelde 06:24 |
6 |
|
05:23 |
RE 2 (3102) |
Cottbus Hbf
Berlin Hbf 05:23 - Berlin Friedrichstraße 05:25 - Berlin Alexanderplatz 05:29 Berlin Ostbahnhof 05:33 - Berlin Ostkreuz 05:37 - Königs Wusterhausen 06:02 - Kolkwitz 06:51 - Cottbus Hbf 06:55 |
11 |
|
05:24 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Hbf (S-Bahn) 05:24 - Berlin Bellevue 05:26 Berlin-Tiergarten 05:28 - Berlin Zoologischer Garten (S) 05:30 - Berlin Savignyplatz 05:32 - Berlin Charlottenburg (S) 05:34 - Berlin Westkreuz 05:37 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
05:26 | ICE 277 |
Basel SBB
Berlin Hbf 05:26 - Lutherstadt Wittenberg Hbf 06:09 - Leipzig Hbf 06:42 - Erfurt Hbf 07:28 - Eisenach 07:54 - Fulda 08:47 - Hanau Hbf 10:22 - Frankfurt(Main)Hbf 10:44 - Mannheim Hbf 11:27 - Karlsruhe Hbf 11:57 - Baden-Baden 12:15 - Offenburg 12:30 - Freiburg(Breisgau) Hbf 13:02 - Basel Bad Bf 13:37 - Basel SBB 13:47 |
4 |
|
05:26 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 05:26 - Berlin Friedrichstraße (S) 05:28 Berlin Hackescher Markt 05:30 - Berlin Betriebsbf Rummelsburg 05:45 - Berlin-Köpenick 05:55 - Berlin-Wilhelmshagen 06:08 - Erkner (S) 06:11 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
05:27 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 05:27 - Berlin Bellevue 05:29 Berlin Charlottenburg (S) 05:37 - Berlin-Nikolassee 05:50 - Potsdam Griebnitzsee (S) 05:57 - Potsdam-Babelsberg 06:00 - Potsdam Hbf (S) 06:02 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
05:28 | ICE 946 |
Düsseldorf Hbf
Berlin Hbf 05:28 - Stendal Hbf 06:22 - Wolfsburg Hbf 06:52 - Hannover Hbf 07:28 - Bielefeld Hbf 08:20 - Hamm(Westf)Hbf 08:47 - Dortmund Hbf 09:10 - Bochum Hbf 09:23 - Essen Hbf 09:34 - Duisburg Hbf 09:48 - Düsseldorf Hbf 10:02 |
14 |
|
05:28 | ICE 956 |
Köln Hbf
Berlin Hbf 05:28 - Stendal Hbf 06:22 - Wolfsburg Hbf 06:52 - Hannover Hbf 07:28 - Bielefeld Hbf 08:20 - Hamm(Westf)Hbf 08:47 - Hagen Hbf 09:21 - Wuppertal Hbf 09:38 - Köln Hbf 10:09 |
14 |
|
05:28 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 05:28 - Berlin Friedrichstraße (S) 05:30 Berlin Alexanderplatz (S) 05:34 - Berlin Jannowitzbrücke 05:36 - Berlin Poelchaustr. 05:57 - Berlin Mehrower Allee 06:02 - Ahrensfelde (S) 06:05 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
05:29 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 05:29 - Berlin Bellevue 05:31 Berlin Savignyplatz 05:37 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 05:44 - Berlin Olympiastadion 05:49 - Berlin-Stresow 05:55 - Berlin-Spandau (S) 05:57 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
05:30 | ICE 608 |
Hamburg-Altona
Berlin Hbf 05:30 - Wittenberge 06:19 - Ludwigslust 06:39 - Hamburg Hbf 07:25 - Hamburg Dammtor 07:31 - Hamburg-Altona 07:41 |
8 |
|
05:31 |
RE 3 (3301) |
Jüterbog
Berlin Hbf 05:31 - Berlin Potsdamer Platz 05:33 - Berlin Südkreuz 05:41 Berlin-Lichterfelde Ost 05:49 - Teltow 05:53 - Großbeeren 05:57 - Birkengrund 06:01 - Jüterbog 06:26 |
3 |
|
05:31 | S 5 |
Hoppegarten(Mark)
Berlin Hbf (S-Bahn) 05:31 - Berlin Friedrichstraße (S) 05:33 Berlin Warschauer Straße 05:44 - Berlin Ostkreuz (S) 05:46 - Berlin Nöldnerplatz 05:48 - Birkenstein 06:06 - Hoppegarten(Mark) 06:09 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
05:32 | ICE 1158 |
Bonn Hbf
Berlin Hbf 05:32 - Köln Hbf 09:40 - Bonn Hbf 10:15 |
13 |
|
05:32 |
RE 3 (3340) |
Schwedt(Oder)
Berlin Hbf 05:32 - Berlin Gesundbrunnen 05:36 - Bernau(b Berlin) 05:51 Chorin 06:17 - Angermünde 06:28 - Pinnow(Uckermark) 06:42 - Schwedt(Oder)Mitte 06:53 - Schwedt(Oder) 06:56 |
5 |
|
05:32 |
RE 8 (62000) |
Flughafen BER
Berlin Hbf 05:32 - Berlin Friedrichstraße 05:35 - Berlin Alexanderplatz 05:38 - Berlin Ostbahnhof 05:43 - Berlin Ostkreuz 05:49 - Flughafen BER 06:10 |
11 |
|
05:34 | ICE 1701 |
München Hbf
Berlin Hbf 05:34 - Bitterfeld 06:32 - Halle(Saale)Hbf 06:50 - Erfurt Hbf 07:24 - Bamberg 08:16 - Nürnberg Hbf 08:52 - Donauwörth 09:48 - Augsburg Hbf 10:09 - München-Pasing 10:32 - München Hbf 10:42 |
1 |
|
05:34 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Hbf (S-Bahn) 05:34 - Berlin Bellevue 05:36 Berlin-Tiergarten 05:38 - Berlin Zoologischer Garten (S) 05:40 - Berlin Savignyplatz 05:42 - Berlin Charlottenburg (S) 05:44 - Berlin Westkreuz 05:47 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
05:36 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 05:36 - Berlin Friedrichstraße (S) 05:38 Berlin Hackescher Markt 05:40 - Berlin Betriebsbf Rummelsburg 05:55 - Berlin-Köpenick 06:05 - Berlin-Wilhelmshagen 06:18 - Erkner (S) 06:21 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
05:37 |
RE 2 (3103) |
Nauen
Berlin Hbf 05:37 - Berlin Zoologischer Garten 05:42 - Berlin-Charlottenburg 05:46 Albrechtshof 06:00 - Falkensee 06:05 - Finkenkrug 06:10 - Brieselang 06:14 - Nauen 06:23 |
14 |
|
05:37 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 05:37 - Berlin Bellevue 05:39 Berlin Charlottenburg (S) 05:47 - Berlin-Nikolassee 06:00 - Potsdam Griebnitzsee (S) 06:07 - Potsdam-Babelsberg 06:10 - Potsdam Hbf (S) 06:12 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
05:38 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 05:38 - Berlin Friedrichstraße (S) 05:40 Berlin Hackescher Markt 05:42 - Berlin Alexanderplatz (S) 05:44 - Berlin-Lichtenberg (S) 05:58 - Berlin Poelchaustr. 06:07 - Ahrensfelde (S) 06:15 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
05:39 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 05:39 - Berlin Bellevue 05:41 Berlin Savignyplatz 05:47 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 05:54 - Berlin Olympiastadion 05:59 - Berlin-Stresow 06:05 - Berlin-Spandau (S) 06:07 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
05:41 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Hbf (S-Bahn) 05:41 - Berlin Friedrichstraße (S) 05:43 Berlin Warschauer Straße 05:54 - Berlin Ostkreuz (S) 05:56 - Fredersdorf(b Berlin) 06:26 - Strausberg Stadt 06:42 - Strausberg Nord 06:44 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
05:41 |
RE 1 (73759) |
Brandenburg Hbf
Berlin Hbf 05:41 - Berlin Zoologischer Garten 05:46 - Berlin-Wannsee 05:58 - Potsdam Hbf 06:05 Potsdam Charlottenhof 06:09 - Potsdam Park Sanssouci 06:12 - Werder(Havel) 06:18 - Groß Kreutz 06:26 - Götz 06:30 - Brandenburg Hbf 06:38 |
13 |
|
05:42 |
RE 8 (62054) |
Elsterwerda
Berlin Hbf 05:42 - Berlin Potsdamer Platz 05:44 - Berlin Südkreuz 05:50 - Berlin-Lichterfelde Ost 05:58 Blankenfelde(Teltow-Fläming) 06:14 - Klasdorf Glashütte 06:54 - Golßen(Niederlausitz) 06:58 - Drahnsdorf 07:03 - Luckau-Uckro 07:08 - Elsterwerda 07:46 |
7 |
|
05:44 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Hbf (S-Bahn) 05:44 - Berlin Bellevue 05:46 Berlin-Tiergarten 05:48 - Berlin Zoologischer Garten (S) 05:50 - Berlin Savignyplatz 05:52 - Berlin Charlottenburg (S) 05:54 - Berlin Westkreuz 05:57 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
05:45 |
RE 7 (3704) |
Berlin Ostbahnhof
Berlin Hbf 05:45 - Berlin Friedrichstraße 05:47 - Berlin Alexanderplatz 05:51 - Berlin Ostbahnhof 05:54 |
11 |
|
05:46 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 05:46 - Berlin Friedrichstraße (S) 05:48 Berlin Hackescher Markt 05:50 - Berlin Betriebsbf Rummelsburg 06:05 - Berlin-Köpenick 06:15 - Berlin-Wilhelmshagen 06:28 - Erkner (S) 06:31 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
05:47 |
RE 5 (3504) |
Neustrelitz Hbf
Berlin Hbf 05:47 - Berlin Gesundbrunnen 05:53 - Oranienburg 06:15 - Löwenberg(Mark) 06:25 - Gransee 06:35 - Fürstenberg(Havel) 06:47 - Neustrelitz Hbf 07:02 |
6 |
|
05:47 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 05:47 - Berlin Bellevue 05:49 Berlin Charlottenburg (S) 05:57 - Berlin-Nikolassee 06:10 - Potsdam Griebnitzsee (S) 06:17 - Potsdam-Babelsberg 06:20 - Potsdam Hbf (S) 06:22 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
05:48 |
RB 10 (18501) |
Berlin Südkreuz
Berlin Hbf 05:48 - Berlin Potsdamer Platz 05:50 - Berlin Südkreuz 05:55 |
1 |
|
05:48 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 05:48 - Berlin Friedrichstraße (S) 05:50 Berlin Hackescher Markt 05:52 - Berlin Alexanderplatz (S) 05:54 - Berlin-Lichtenberg (S) 06:08 - Berlin Poelchaustr. 06:17 - Ahrensfelde (S) 06:25 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
05:49 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 05:49 - Berlin Bellevue 05:51 Berlin Savignyplatz 05:57 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 06:04 - Berlin Olympiastadion 06:09 - Berlin-Stresow 06:15 - Berlin-Spandau (S) 06:17 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
05:50 |
RB 23 (18140) |
Golm
Berlin Hbf 05:50 - Berlin Zoologischer Garten 05:55 - Berlin-Charlottenburg 05:58 Berlin-Wannsee 06:07 - Potsdam Griebnitzsee 06:12 - Potsdam Hbf 06:16 - Potsdam Park Sanssouci 06:23 - Golm 06:28 |
14 |
|
05:51 | S 5 |
Hoppegarten(Mark)
Berlin Hbf (S-Bahn) 05:51 - Berlin Friedrichstraße (S) 05:53 Berlin Warschauer Straße 06:04 - Berlin Ostkreuz (S) 06:06 - Berlin Nöldnerplatz 06:08 - Birkenstein 06:26 - Hoppegarten(Mark) 06:29 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
05:51 | EC 41 |
Warszawa Wschodnia
Berlin Hbf 05:51 - Frankfurt(Oder) 06:46 - Rzepin 07:08 - Swiebodzin 07:41 Zbaszynek 07:56 - Poznan Gl. 08:40 - Konin 09:38 - Kutno 10:15 - Warszawa Centralna 11:21 - Warszawa Wschodnia 11:32 |
12 |
|
05:54 | FEX19813 |
Flughafen BER
Berlin Hbf 05:54 - Berlin Gesundbrunnen 06:00 - Berlin Ostkreuz 06:13 - Flughafen BER 06:33 |
4 |
|
05:54 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Hbf (S-Bahn) 05:54 - Berlin Bellevue 05:56 Berlin-Tiergarten 05:58 - Berlin Zoologischer Garten (S) 06:00 - Berlin Savignyplatz 06:02 - Berlin Charlottenburg (S) 06:04 - Berlin Westkreuz 06:07 |
16 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
05:56 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 05:56 - Berlin Friedrichstraße (S) 05:58 Berlin Hackescher Markt 06:00 - Berlin Betriebsbf Rummelsburg 06:15 - Berlin-Köpenick 06:25 - Berlin-Wilhelmshagen 06:38 - Erkner (S) 06:41 |
15 Berlin Hbf (S-Bahn) |
|
později |
Upozornění: seznam obsahuje informace o příjezdu a odjezdu ze zastávek
Berlin Hbf (S-Bahn)
.
Zobrazení všech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdůležitějších zastávek.
|